CZECH SPA & WELLNESS - cestovní kancelář, s.r.o.  PROVOZOVATEL LÁZEŇSKÉHO KATALOGU WWW.LAZNE.NET
KONTAKT: info@lazne.net

Hunguest Hotel Aqua Sol ****

Hotel Aqua-Sol se nachází v centru městské rekreační zóny, v těsném sousedství areálu léčebných termálních lázní Hungarospa, se kterým je propojen spojovací chodbou stejně tak jako s novým Aquapalace (velkoplošný vodní areál s řadou vodních atrakcí).

parkování zdarmavýtahinternet / WiFilázeňské procedury v hoteluklimatizace na pokoji

Hunguest Hotel Aqua Sol
kompletní nabídka relaxačních a wellness pobytů

Popis hotelu

K dispozici je hotelová recepce, lobby-bar, hotelová restaurace, letní terasa, konferenční sál pro 100 osob, výtahy. Společné místnosti hotelu jsou klimatizovány. Hotel má dále vlastní menší wellness-centrum, ve kterém najdete - bazén (9 m), vířivku, saunu.

Vybavení pokoje

142 pokojů kat. standard (vč. 8 apartmánů - za příplatek) a 6 pokojů pro handicapované osoby, mají klimatizaci, telefon, bezdrátové připojení na internet, minibar, SAT-TV a trezor. Koupelny s vanou/sprchou, WC. S výjimkou 6 pokojů má každý pokoj lodžii, terasu nebo francouzský balkón. Na každém pokoji je pro hosty připraven župan (zapůjčení na pobyt zdarma).

Stravování

Snídaně a večeře - bufet, dále je poskytováno odpolední občerstvení káva/čaj a koláč.

Léčebné procedury poskytované hotelem

Areál léčebných termálních lázní Hungarospa se 17 bazény je rozdělen do několika částí: přední část lázní s termálními bazény je v provozu celoročně, následuje letní část - koupaliště a pláže (květen-září) s termálními bazény (32-36 °C), plaveckým bazénem, zážitkovými aj. bazény, stánky s občerstvením, odpočívací zóny s lehátky u bazénů, jezero - možnost projížděk na lodičkách aj. V areálu léčebných lázní je možné si zakoupit z široké nabídky léčebné i wellness procedury. Na areál termálních lázní navazuje tzv. Aquapark (zvláštní vstupné, letní provoz) - denně v měsících VII.-VIII., jinak jen o víkendech (vodní atrakce, tobogány aj.). Od začátku r. 2010 je v provozu nový Aquapalace - velkokapacitní krytý a venkovní areál s množstvím vodních atrakcí. Hotel je spojen přímo s areálem léčebných termálních lázní, stejně tak jako s Aquapalace.

Poznámka

Parkování na hotelovém parkovišti za závorou (za poplatek), nebo v hotelové garáži (za poplatek). Pobyt s domácími zvířaty není povolen.

Doporučujeme - výběr z nabídky wellness pobytů

Hajdúszoboszló - Termální ráj AQUA SOL

Termální ráj AQUA SOL

 4 dny / 3 noci
 od 6 330 Kč
Čtyřdenní wellness pobyt v Maďarských lázních Hajdúszoboszló v krásném Hunguest hotelu Sol **** s polopenzí a volnými vstupy do hotelového wellness centra, Hungarospa (s léčebnými termálními bazény) a Aquapalace (velkoplošný vodní areál s atrakcemi). Navíc dostanete odpolední kávu a koláč. A pozor: ve vybraných termínech platí v případě objednání a uhrazení pobytu nejméně 65 dnů před nástupním dnem uvedené akční ceny!
...
Hajdúszoboszló - Termální týden AQUA SOL

Termální týden AQUA SOL

 8 dní / 7 nocí
 od 12 930 Kč
Wellness pobyt plný vody, termálů a atrakcí. Celý týden si můžete užívat hotelového wellness centra, Hungarospa lázní (s léčebnými termálními bazény) a Aquapalace (velkoplošný vodní areál s atrakcemi). Navíc dostanete odpolední kávu a koláč, zapůjčený župan a připojení k internetu.
...

Máte dotaz?

Zavolejte nám do naší cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7

Po - Pá: 8:30 - 17:00
PRO KOMPLEXNÍ A PŘÍSPĚVKOVOU LÁZEŇSKOU PÉČI KONTAKTUJTE SVOU ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNU!

Czech Spa & Wellness - cestovní kancelář s.r.o.

Národní 28, 110 00 Praha 1
O společnosti Kontakty Často kladené dotazy

Kompletní nabídka

Kompletní nabídků lázeňských pobytů v ČR i zahraničí najdete v našem katalogu www.lazne.net .